Automatizace domácnosti od SOMFY

Automatizace bydlení - VFtyp

Inteligentní domácnost vám dopřeje pohodlí, bezpečí a úspory

Otevřete svou domácnost moderním technologiím a získejte nebývalé pohodlí a bezpečí, na které si rychle zvyknete! A navíc ušetříte na energiích. Domů se tak budete vracet ještě raději!.

Co vše vám může automatizovaná domácnost nabídnout?

Jak automatizace domácnosti funguje?

Veškeré interiérové i externí stínění, ale i garážová vrata, vjezdové brány a osvětlení můžete snadno a rychle ovládat i na dálku prostřednictvím jednoho ovladače nebo svého chytrého telefonu. Další možností je nechat samostatně pracovat předem vytvořené scénáře.

Všechna kompatibilní zařízení jsou napojená na jeden ze systémů automatizace od naší partnerské společnosti Somfy - TaHoma®, nebo Connexoon.

Seznamte se s odpověďmi na nejčastější dotazy ohledně automatizace domácnosti.

Aplikace Connexoon

Vyberte si některou ze tří aplikací Connexoon pro svůj chytrý telefon. Aplikace Connexoon Window se postará o všechna stínění ve vaší domácnosti, Connexoon Access o garážová vrata a příjezdovou bránu a Connexoon Terrace o příjemné prostředí na terase.

Zjistěte o aplikacích Connexoon více, nebo se obraťte přímo na nás.

Automatizace bydlení - VFtyp

Systém TaHoma®

Přejete si ještě více komfortu? Pak sáhněte po komplexním systému automatizace domácnosti TaHoma®. Všechna kompatibilní zařízení ve vašem domě propojí do jednoho celku. Svou domácnost tak můžete ovládat odkudkoli.

Automatizace bydlení - VFtyp

Ovladač Nina

Ovládejte svou domácnost intuitivně jako nikdy dříve! Pomůže vám centrální dálkové ovládání Nina s dotykovou obrazovkou. Elegantní ovladač umožňuje s nevídanou lehkostí individuální i skupinové ovládání jednotlivých zařízení.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat