Exteriérové rolety

Hliníkové rolety exteriérové

Hliníkové venkovní rolety nám přináší krom své primární funkce, kterou je stínění, zejména energetické úspory díky eliminaci tepelných mostů. Venkovní roletz mají významné hodnoty v oblasti tlumení hluku a pomáhají vytvořit si doma oázu klidu a ticha. Navíc mají venkovní rolety i bezpečnostní funkci. Ve většině případů odradí "nezvané hosty" od vstupu do objektu. Jednak je to pro zloděje další překážka vniknutí, za druhé by zloděj při vnikání do domu přes venkovní rolety způsobil značný hluk.

Doporučujeme venkovní rolety kombinovat s automatickým řízením rolet, které se v době vaší nepřítomnosti, díky pohybu rolet stará o dojem přítomnosti obyvatelů domu. Venkovní rolety nás chrání před nežádoucími pohledy a přináší ničím nerušené soukromí. U moderních předokenních rolet je kladen důraz na funkčnost a na design. Dnes jsou rolety architektonickými dotvářecími prvky a svým tvarem, barvou a uspořádáním vyjadřují vzhled fasád. Množství detailů vybavení umožňuje realizovat individuální přání a představy.

Exteriérový hliníkový profil PA 37

Profil PA 37 patří do skupiny nejoblíbenějších. O úspěchu tohoto profilu svědčí fakt, že rolety z něj vyrobené chrání okna v tisících domech na území celé Evropy. Pro použití PA 37 u okenních rolet hovoří jeho malá šířka a oblý tvar. Díky tomu, se profil dokonale navíjí i do rozměrově malých boxů - skříněk.

Rolety vyrobené z tohoto profilu můžeme používat i u malých oken bez obavy ze snížení jejich světlosti. Profil PA 37, který je vyplněn polyuretanovou pěnou se vyznačuje velmi dobrými izolačními vlastnostmi. Jeho malá hmotnost umožňuje použít ovládání ruční, pružinové i elektrické. Profil PA 37 je doporučován pro rolety do šíře 2 200 mm. Nabízen je v provedení perforovaném i neperforovaném v široké paletě barev dle stupnice RAL.


Barevné provedení rolet:

Barevné provedení externích rolet

Mám zájem o exteriérové rolety

Rádi si vyslechneme vaše představy o exteriérových roletách a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. V případě vašeho zájmu zajistíme i měření a odbornou montáž rolet, případně servis v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod a Uhlířské Janovice.

Poslední realizace exteriérových rolet