Markýzy

Firma VFtyp - Vlastimil Fadrhonc dodává, montuje a opravuje výsuvné a korbové markýzy. Markýzy je možné ovládat manuálně, nebo pohodlněji pomocí motorového pohonu a to i pomoci dálkového ovládání. Samozřejmostí je i dodávka řešení automatického stahování při větru.

JASMINA

lehká horizontální markýza

JASMINA je lehká horizontální markýza, která díky své jednoduché konstrukci bez nosného profilu vyniká svou lehkostí a vzdušností. Má široké použití pro zastínění teras, balkónů či restaurací. Venkovní markýza Jasmina vás spolehlivě ochrání nejen před slunečními paprsky, ale díky speciální povrchové úpravě látky Cleangard si poradí i s mírným deštěm. Konstrukci markýzy tvoří dvě boční konzoly, mezi kterými je uchycen válec z pozinkované oceli pro navíjení látky. Na těchto konzolách jsou připevněna ramena zakončená výpadovým profilem s okapničkou určenou pro odtok dešťové vody. Rozkládací ramena jsou vyrobena ze speciální hliníkové slitiny a jejich vyložení je optimálně odstupňované.

 • Markýzu je možné nadkrýt stříškou z pozinkovaného plechu, která chrání látku proti atmosférickým vlivům a zvýrazňuje celkový estetický vzhled markýzy. Markýzové látky DICKSON jsou odolné vůč plísním a díky speciální úpravě udržují vysokou barevnou stálost.

Markýzy JASMINA - VFtyp

STELA

markýza s nosným profilem

STELA Markýza Stela s nosným profilem snoubí eleganci a funkčnost. Její konstrukce zajišťuje vysokou životnost při intenzivním provozu v soukromé i komerční sféře a je vhodná zejména pro zastínění velkých ploch. Konstrukci markýzy tvoří konzoly s nosným ocelovým profilem, kloubová ramena, válec pro navíjení látky, výpadový profil a ovládací mechanismus. Výpadový profil je opatřen okapničkou, která zabraňuje tvorbě vodní kapsy na rozvinuté markýze a slouží k odtoku dešťové vody. U této markýzy nabízíme variantu křížových ramen, kterou docílíme větší výsuv markýzy, než je její samotná šíře.

Markýzy STELA - VFtyp

OLIVIA

kazetová markýza

Markýza OLIVIA patří mezi luxusní modely kazetových markýz v celoevropském měřítku. Technologicky propracovaný výrobek splňuje i ty nejnáročnější požadavky zákazníků na luxus, pohodlí a dokonalou funkčnost ve spojení s dlouholetou životností. Díky délce výsuvu 4 metry je ideální pro zastínění velkých teras.

 • Originálním doplňkem markýz OLIVIA je elektricky ovládaný spouštěcí volán. K markýzám lze přidat osvětlení integrované do spodní části profilu nebo další doplňkové vybavení (např. teplomety). Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy).

 • Ideální pro zastínění velkých teras díky délce výsuvu 4 metry

 • Možnost elektricky ovládaného spouštěcího volánu

 • Možnost doplnit osvětlením integrovaným do spodní části profilu

 • Alternativa dalšího doplňkového vybavení (teplomety)

 • Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy)

Markýzy OLIVIA - VFtyp

DAKOTA

kazetová markýza

Markýza DAKOTA se svým elegantním designem zaručuje harmonický vzhled fasády domu. Uzavřený kazetový systém zajišťuje, že tkanina je plně chráněna, a to i na místech, vystavených dešti nebo větru. Ochrana před sluncem ve dne a ochrana proti povětrnostním vlivům v noci. Markýzy DAKOTA je možné doplnit osvětlením integrovaným do spodní části profilu nebo dalším doplňkovým vybavením (např. teplomety). Markýzy lze spřáhnout až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy).

 • Elegantní design s kompaktním a zcela uzavřeným hranatým boxem

 • Integrovaný odtok vody

 • Možnost doplnit osvětlením umístěným do spodní části profilu

 • Markýzy lze spřažit až do celkové šíře 12 m (2 ks markýzy)

Markýzy DAKOTA - VFtyp
MARKÝZY - VFtyp MARKÝZY - VFtyp MARKÝZY - VFtyp MARKÝZY - VFtyp

Typy: výsuvné, korbové

Materiály: textilie v mnoha barevných vzorech

Ovládání: ručně, elektromotor (vypínač, dálkové ovládání)

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat