Interiérové rolety

Interiérové rolety

Interiérové rolety patří mezi velice oblíbené stínící prvky. Rolety jsou pro svou účinnost a pohodlné ovládání ideální všude tam, kde potřebujeme chránit vnitřní prostředí místnosti před nadměrným slunečním světlem a teplem, nebo před nežádoucími pohledy zvenčí. Díky elegantnímu a modernímu designu se rolety rovněž stávají estetickým doplňkem, který dotváří interiér. Nové hi-tech materiály navíc posouvají rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití.

Mezi základní produktové řady patří:

  • roleta klasická
  • roleta s řetízkem
  • roleta s brzdou
  • roleta se závěsem
  • roleta s krycí lištou
  • roleta pro střešní okno
  • roleta s kladkovým ovládáním
  • roleta americká řasená
  • žaluzie z dřevěných tkanin
  • posuvná stěna

ROLETA TWINTEX

Moderní, cenově dostupná, s novými barvami a vzory

Látková žaluzie je luxusní alternativou k žaluziím. Odtud je tedy odvozen i obchodní název výrobku. Jedná se o látkovou roletu v kazetě se zdvojenou látkou. Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy "zavřít" nebo "otevřít". Dochází tak k perfektní regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

ROLETA KLASICKÁ

Moderní, cenově dostupná, s novými barvami a vzory

Věci prověřené lidskou zkušeností nestárnou. Totéž platí i o klasických roletách s pružinovým mechanismem, které se používají už řadu let. Zapomeňte ale na modely ze 70. a 80. let! Hovoříme o klasice stínicí techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. Roleta neznamená jen zatemnění, roleta dnes tvoří novou součást interiéru Vašeho bytu či kanceláře.

ROLETA S ŘETÍZKEM

Komfortní, flexibilní, cenově výhodná

Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a také plastové nosiče. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.

ROLETA S BRZDOU

Převratná, moderní, efektní

Využití moderních technologií ve stínicí technice nám umožňuje přicházet na trh s novými unikátními produkty. Roleta s brzdou je v České republice novinkou v oblasti stínící techniky. Tento výrobek v sobě slučuje tradiční výhody klasické rolety, ke kterým přidává nadstandardní uživatelský komfort. Konstrukce rolety a především složitý mechanismus uvnitř samotoče umožňuje pomalý a rovnoměrný pohyb rolety vzhůru a zároveň její pozvolné zastavení v předem definované poloze. Díky této technologii odpadá namáhání stínící textilie, pružinového mechanismu a dalších součástí rolety a rapidně se tak zvyšuje celková životnost výrobku.

ROLETA PRO STŘEŠNÍ OKNO

Polohovatelná, přizpůsobivá, praktická

Celostínicí roleta pro střešní okna je špičkový produkt, který zaručuje dokonalé stínění po celém obvodu okna. Při použití materiálu Blackout navíc dosáhnete úplného zatemnění. Tento typ rolety je možno použít na většinu střešních oken. Roletu lze jednoduchým způsobem zastavit v jakkékoli poloze a zvolit nejpříjemnější možnost zatemnění nebo stínění. Díky důmyslnému pružinovému mechanismu a speciálnímu aretačnímu kolíčku nedochází k prověšování látky nebo jejímu vypadávání z bočních lišt. Montáž rolety na okno je velice snadná a zvládne ji snadno každý.

POSUVNÁ STĚNA

Elegantní, víceúčelová, dekorativní

Netradiční druhy stínicí techniky přinášejí našim klientům neobvyklé možnosti a vysokou míru originality. Jedním z takových výrobků je posuvná stěna, jejímž základem jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin. Posuvná stěna se zpravidla umísťuje na zeď před okno. Nosná hliníková konstrukce umožňuje kombinovat podle velikosti stěny dvě až pět kolejnic, ovládání probíhá ručně nebo pomocí šňůry. Mezi nejdůležitější výhody tohoto produktu patří elegantní vzhled, jednoduchá montáž a snadná obsluha. A pokud milujete všechno nové, nic vám díky našitému suchému zipu nebrání kdykoli měnit látky nebo tkaniny podle své nálady.

ROLETA ŘÍMSKÁ

Elegantní, stylová, dekorativní

Římská roleta je dalším atraktivním doplňkem k oknům, jejím vytažením se vytváří efektní pravidelné sklady. Velikou výhodou této rolety je její snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, což umožňuje její snadné odejmutí. Navíc materiály, z nichž je vyrobena, lze prát. Roleta je ovládána pomocí řetízkového mechanismu, který umožňuje zastavení v jakékoli poloze a regulovat tak míru zastínění interiéru.

Máte zájem o podobnou realizaci?

Neváhejte nás kontaktovat