Interiérové rolety

Interiérové rolety

Interiérové rolety patří mezi velice oblíbené stínící prvky. Rolety jsou pro svou účinnost a pohodlné ovládání ideální všude tam, kde potřebujeme chránit vnitřní prostředí místnosti před nadměrným slunečním světlem a teplem, nebo před nežádoucími pohledy zvenčí. Díky elegantnímu a modernímu designu se rolety rovněž stávají estetickým doplňkem, který dotváří interiér. Nové hi-tech materiály navíc posouvají rolety do zcela nových možností, ať již v soukromém, komerčním nebo průmyslovém využití.

Mezi základní produktové řady patří:

  • interiérová roleta klasická
  • interiérová roleta s řetízkem
  • interiérová roleta se závěsem
  • interiérová roleta s krycí lištou
  • interiérová roleta s kladkovým ovládáním
  • interiérová roleta americká řasená
  • interiérová žaluzie z dřevěných tkanin

INTERIÉROVÁ ROLETA TWINTEX

Moderní, cenově dostupná, s novými barvami a vzory

Látková žaluzie je luxusní alternativou k žaluziím a odtud je odvozen i obchodní název výrobku. Jedná se o interiérovou roletu Twintex v kazetě se zdvojenou látkou. Díky speciálnímu spodnímu profilu lze látku s horizontálními pruhy "zavřít" nebo "otevřít". Dochází tak k perfektní regulaci světla s výrazným dekoračním efektem.

INTERIÉROVÁ ROLETA KLASICKÁ

Moderní, cenově dostupná, s novými barvami a vzory

Věci prověřené lidskou zkušeností nestárnou. Totéž platí i o klasických roletách s pružinovým mechanismem, které se používají už řadu let. Zapomeňte ale na modely ze 70. a 80. let! Hovoříme o klasice stínicí techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, desítky barevných variant a moderních vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. Roleta neznamená jen zatemnění, roleta dnes tvoří novou součást interiéru Vašeho bytu či kanceláře.

INTERIÉROVÁ ROLETA S ŘETÍZKEM

Komfortní, flexibilní, cenově výhodná

Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům. Roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínicí technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoli poloze a regulovat tak plynule míru zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Roleta obsahuje spodní lištu a také plastové popřípadě kovové nosiče a plastový nebo kovový řetízek. Ovládací řetízek lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.

INTERIÉROVÁ ROLETA ŘÍMSKÁ

Elegantní, stylová, dekorativní

Římská roleta je dalším atraktivním doplňkem k oknům, jejím vytažením se vytváří efektní pravidelné sklady. Velikou výhodou této rolety je její snadná údržba. Látka římské rolety je připevněna k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu, což umožňuje její snadné odejmutí. Navíc materiály, z nichž je vyrobena, lze prát. Roleta je ovládána pomocí řetízkového mechanismu, který umožňuje zastavení v jakékoli poloze a regulovat tak míru zastínění interiéru.

Mám zájem o interiérové rolety

Rádi si vyslechneme vaše představy o interiérových roletách a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. V případě vašeho zájmu zajistíme i měření oken a odbornou montáž žaluzií, případně servis v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod a Uhlířské Janovice.

Poslední realizace interiérových rolet