VELUX doplňky oken

Ať už potřebujete zastínění, ochranu před slunečním žárem nebo úplné zatemnění, tou nejlepší volbou pro vaše střešní okna jsou dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Doplňky jsou vyrobeny na míru přesně pro střešní okna a nabízíme je v široké škále barev. Jednoduché uchycení doplňků systémem Pick&Click!.

VELUX doplňky oken

V nabídce dekorativních a zastiňovacích doplňků VELUX najdete zcela zatemňující roletu, zastiňovací rolety, plisované rolety a lamelové žaluzie.

Nabízejí se v široké škále barevných odstínů a vzorů a jistě si mezi nimi vyberete takový, který bude odpovídat vašim představám a vkusu.

Pro dosažení optimální ochrany před sluncem doporučujeme venkovní markýzu či předokenní roletu. Samozřejmostí jsou pak i zastiňovací a dekorativní doplňky na svislá doplňková okna.

VELUX doplňky oken - VFtyp
Zcela zatemňující roleta - VFtyp

Zcela zatemňující roleta

Siesta DKL/DML

Pro delší snění i odpolední odpočinek je roleta Siesta nejvhodnějším řešením.

Roleta Siesta zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a zastíní místnost, kterou je možno využít pro odpočinek nebo také pro odpolední spánek. Proto jsou tyto rolety vhodné i do dětských pokojů.

Vnější strana rolety Siesta je pokrytá thermo vrstvou, která udržuje teplo v místnosti a chrání před procházejícími slunečními paprsky, což vytváří příjemné prostředí.

Roleta Siesta je vedena v hliníkových lištách, které brání prostupu světla do místnosti i po stranách a zároveň umožňují nastavit roletu do libovolné polohy. Pro el. ovládání dodáváme DML v provedení s motorickou jednotkou.

Zastiňovací roleta - VFtyp

Zastiňovací roleta

RHL/RFL

Účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí, zastínění před sluncem a současně i příjemnou dekoraci.

Rolety RHL/RFL dotvářejí příjemné prostředí a jsou ideální pro jakoukoliv místnost, zvláště pak pro kuchyně, obývací pokoje, šatny nebo toalety.

Rolety RHL/RFL jsou vyrobeny z tkaniny, která odolává nečistotám. Roleta RHL má tři zabezpečovací háčky - umístěné na obou stranách okna - které umožňují nastavení rolety do tří různých pozic. Vodicí hliníkové lišty zakrývají okraje tkaniny a umožňují nastavit roletu RFL v jakékoliv zvolené poloze.

Plisovaná roleta - VFtyp

Plisovaná roleta

FHL/FML

Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu.

Plisované rolety jsou atraktivní dekorativní prvek, který změkčuje přicházející světlo. Vnější strana rolety Siesta je pokrytá thermo vrstvou, která udržuje teplo v místnosti a chrání před procházejícími slunečními paprsky, což vytváří příjemné prostředí. Rolety je možné nastavit do libovolné polohy.

Vodicí hliníkové lišty zakrývají okraje tkaniny a umožňují nastavit roletu v jakékoliv zvolené poloze.

Žaluzie - VFtyp

Žaluzie

PAL/PML

Praktické řešení pro přesnou regulaci denního světla.

Lamelová žaluzie VELUX se ovládá pomocí spodní lišty a posuvného jezdce. Lamely je možno naklápět bez problémů v jakémkoliv sklonu střechy, mohou být nastavovány i při otevřeném okně.

Žaluzii je možno posouvat spodní lištou a lamely naklápět pomocí posuvného jezdce. Jezdec může být umístěn v jakékoliv výšce na postranní liště žaluzie.

Hliníkové lamely jsou 35 mm široké a mohou být naklápěny v rozsahu 180° a tak zajišťují optimální kontrolu přicházejícího světla. Pro el. ovládání dodáváme PML v provedení s motorickou jednotkou.

Markýza - VFtyp

Markýza

MHL/MAL

Chrání před sluncem a zároveň umožňují vychutnat výhled.

Markýzy VELUX jsou umístěny na vnější straně okenního křídla, ale dají se snadno ovládat zevnitř. Když se nepoužívají, jsou svinuty v horní části okna. Pro okna umístěná mimo dosah je určena markýza MAL s provázkovým ovládáním.

Markýzy velmi účinně regulují prostup slunečního tepla. Brání slunečním paprskům dopadnout na okenní tabuli, a tím podstatně snižují množství tepla vstupujícího do místnosti.

Síťový materiál umožňuje vidět ven, ale zároveň zabraňuje vstupu přímých slunečních paprsků.

Síť proti hmyzu - VFtyp

Síť proti hmyzu

ZIL

Elegantní a praktické řešení ochrany proti hmyzu.

S použitím originální sítě proti hmyzu VELUX můžete klidně spát i při otevřeném okně. Síť ladí s jakýmkoliv interiérem a pokud ji nepoužíváte, zůstane navinuta v horní hliníkové liště. Vodicí lišty a těsnění v dolní části sítě zabraňují proniknutí hmyzu.

Mám zájem o VELUX doplňky oken

Rádi si vyslechneme vaše představy o VELUX doplňcích oken a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. V případě vašeho zájmu zajistíme i měření oken a odbornou montáž doplňků, případně servis v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod a Uhlířské Janovice.