Zasklívání pergol a lodžií

Rámový posuvný zasklívací systém - VFtyp

Rámový posuvný zasklívací systém

Rámový posuvný hliníkový systém určen pro dodatečné zasklení balkónů, lodžií, zimních zahrad a verand. Konstrukce z hliníkových rámů a bezpečnostního, izolačního nebo jednoduchého skla umožňuje jednoduše vytvořit nový obytný prostor a zvýšit tak úroveň a kvalitu bydlení. Zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z hliníkového rámu a skleněné výplně.

Konstrukce posuvného rámového systému je tvořena pevnými dutými profily ze slitiny hliníku AlMgSi ve standardní povrchové úpravě bílý komaxit nebo stříbrný elox. Na přání zákazníka lze dodat jakoukoliv barvu RAL. Jednotlivé díly (křídla) se posouvají mezi horní a dolní kolejnicí k boční stěně, kde se za sebe hladce zasouvají bez nároku na vnitřní prostor balkónu či lodžie. Nehlučný posun křídel zajišťují bezúdržbová nerezová ložiska s plastovou bandáží.

Odvod dešťové vody se děje pomoci drenážních otvorů ve spodní kolejnici. Odolnost proti větru a zároveň optimální cirkulaci vzduchu, při minimálních ztrátách tepelné energie, zajišťuje speciální mohérové kartáčové těsnění. Spojovacími prvky vodorovných a svislých profilů jsou plastové polyamidové rohy. Při úplném uzavření systému do sebe zapadnou zámky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polohy, čímž zvýší odolnost proti nárazům větru. Výhodou je také možnost zajištění systému proti vysazení křídel nebo otevření zvenčí. Systém se vyznačuje velkou plochou zasklení. Použít lze skla jednoduchá o síle 4-6 mm, skla bezpečnostní, skla kalená a skla izolační, polykarbonát nebo PVC.

Mám zájem o zasklení pergoly nebo lodžie

Rádi si vyslechneme vaše představy o zasklení pergoly nebo lodžie a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. V případě vašeho zájmu zajistíme i měření a odbornou montáž, případně servis v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod a Uhlířské Janovice.