Žaluzie horizontální

Dodáváme širokou škálu elegantních horizontálních žaluzií s moderním designem a jednoduchým ovládáním. Naše žaluzie neustále inovujeme a přizpůsobuje potřebám zákazníků. Každá produktová řada má své určení i svá specifika, pro všechny je ale společná vysoká kvalita v kombinaci s cenovou dostupností. Rádi vám pomůžeme s výběrem a celou realizaci zařídíme „na klíč“, tedy od měření oken přes dodání žaluzií na míru až po montáž a následný servis.

Montáž žaluzií

Zajišťujeme pečlivou a odbornou montáž žaluzií do oken (včetně žaluzií na střešní okna), a to v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod, Uhlířské Janovice a blízké okolí. Neváhejte se nám ozvat, rádi přijedeme i za vámi.

Žaluzie do oken

Podívejte se na naše produktové řady. Každá horizontální žaluzie do oken má své specifické určení a výhody. Ať už máte zcela jasnou představu nebo teprve zjišťujete možnosti, neváhejte se na nás obrátit, a to i pokud hledáte žaluzie na střešní okna. Žaluziím opravdu rozumíme a velmi rádi vám pomůžeme s výběrem tak, aby vám i vašim oknům perfektně seděly.

Žaluzie HIT - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie HIT

Hledáte-li žaluzie na okna s optimálním poměrem cena/výkon, je interiérová žaluzie HIT tou nejlepší volbou. Se svým neokázalým designem horního profilu dokáže výborně zastínit váš interiér.

Žaluzie HIT II - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie HIT II

Žaluzie HIT II je výjimečná nadčasovým designem, precizním zpracováním jednotlivých lamel a také provedením horního profilu. Důmyslné řešení zajišťuje minimální průnik světla mezi první lamelou a horním profilem.

Žaluzie ISOLITE - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie ISOLITE

Celohliníková žaluzie Isolite v sobě snoubí moderní design uzavřeného horního profilu a precizní provedení každé lamely. Stylového interiéru dosáhnete sladěním horního profilu, dolního profilu a lamely do imitace dřeva.

Žaluzie ISOLITE plus - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie ISOLITE plus

Isolite plus je žaluzie pro nejnáročnější klienty. Zaoblený horní profil a dokonale tvarované lamely představují jedinečnou kombinaci, která dodá vašemu interiéru elegantní a nadčasový vzhled.

Žaluzie System 25 - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie System 25

Variabilní okenní žaluzie System 25 se plně přizpůsobí vašim představám. Tato unikátní řada nabízí čtyři možnosti ovládání, široký výběr barev a propracovaný funkční design. Vybírejte z barevných odstínů lamel i horního krycího profilu – všechny prvky dokonce můžete sladit do imitace dřeva!

Žaluzie classic - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie Classic

Pokud hledáte klasické řešení žaluzie do oken, Classic pro vás představuje jednu z nejvhodnějších produktových řad. Snadné ovládání a kvalitní zpracování jsou samozřejmostí.

Žaluzie systém 25 tyčka & provázek - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie System 25 tyčka & provázek

Pro ještě jednodušší a pohodlnější ovládání je tu žaluzie System 25 s tyčkou a provázkem. Vyberte si ze široké škály barev a regulujte světlo v místnosti snadno a bleskově, kdykoliv jen potřebujete!

Žaluzie 35,5 mm Economy - Stínicí technika VF-typ.cz Kolín

Žaluzie 35 a 50 mm Economy

Zajímá vás nekompromisní kvalita a zároveň příjemná a dostupná cena žaluzie? Pak je pro vás naše žaluzie Economy s lamelami 35 nebo 50 mm tou správnou volbou. Hodí se do všech interiérů, kde je kladem důraz na design a funkčnost.

LUXUSNÍ DŘEVĚNÉ HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Dřevěné žaluzie jsou vhodné do soukromých i komerčních prostor. Právě pro jejich jedinečný vzhled doporučujeme věnovat výběru vhodného místa jejich instalace zvýšenou pozornost. Současně je třeba mít na paměti fakt, že se jedná o přírodní materiál, který reaguje na vnější vlivy – vlhkost, zvýšenou teplotu prostředí nebo působení slunečního záření.

Jsou vyráběny z kvalitního dřeva – africké vrby Abachi, která zaručuje vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Dřevěný materiál dodá žaluziím přirozený i luxusní vzhled současně. V kolekci nabízíme více než 100 druhů lamel, různých barevných a povrchových úprav. Volbou vhodné povrchové úpravy může být zachována patrná přirozená struktura dřeva. Lamely lze také lakovat do různých barevných odstínů nebo obalit kůží. Případně lakovat v jakémkoliv o Lamely pro horizontální žaluzie nabízíme v šířce 35, 50 a 70mm. Lamely jsou vzájemně propojeny žebříčkem nebo páskou, kterou vždy ladíme k barvě žaluzie.

Horizontální žaluzie - VFtyp

Zaměření a instalace žaluzií

Rádi zajistíme celý proces spojený s žaluziemi, a to od měření oken přes dodání žaluzií na míru až po pečlivou montáž žaluzií (včetně žaluzie na střešní okna).
V případě vlastního měření šířky a výšky světlého otvoru v okenním křídle můžete použít následující návod:

š .... (šířka)

Měříme těsně u skla od levé vnitřní hrany zasklívací lišty k pravé vnitřní hraně zasklívací lišty včetně případného gumového či silikonového těsnění, a to ve třech místech – nahoře, uprostřed a dole. Pro výrobu a objednávku žaluzie udáváme nejmenší naměřený rozměr. Šířku žaluzie ISOLITE vyrábíme s přesností na milimetry od šíře 30 cm do 200 cm. Rozměry mimo stanovené limity je nutné konzultovat s výrobcem.

v .... (výška)

Měříme obdobně jako šířku na třech místech včetně těsnění, udáváme však tentokrát největší naměřený rozměr. Výšku žaluzie ISOLITE vyrábíme s přesností na centimetry od výšky 30 cm do výšky 220 cm. Rozměry mimo stanovené limity doporučujeme taktéž konzultovat s výrobcem.

h .... (hloubka)

Měříme hloubku zasklívací lišty v návaznosti na použití distančních podložek pod boční desky žaluzií. Rozlišujeme levou a pravou podložku.

Hloubka zasklívací lišty:

  • 20 a více mm - žádná podložka
  • 16-20 mm - jedna podložka na každou stranu
  • 12-16 mm - dvě podložky na každou stranu

Maximální garantovaná plocha - 2,5 m2

Fotogalerie žaluzií

Mám zájem o žaluzie

Rádi si vyslechneme vaše představy a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího řešení. V případě vašeho zájmu zajistíme i měření oken a odbornou montáž žaluzií, případně servis v oblasti Kolín, Kutná hora, Poděbrady, Nymburk, Pečky, Český Brod a Uhlířské Janovice.

Poslední realizace Žaluzií